درباره بام پردازش تهران

اطلاعات بیشتر ، به شما کمک می کند راحت تر اعتماد کنید

بیش از 2 دهه است که به مجموعه های بزرگ ، سامانه اتوماسیون حقوقکارگزینیحسابداریانبار و اموال ارائه می دهیم

شرکت بام پردازش تهران یک شرکت نرم افزاری است که از سال 1378 تا کنون به مجموعه های بزرگ دولتی و غیر دولتی سامانه‌های اتوماسیون اداری ارائه می دهد.

چرا ما؟

20 سال فعالیت تخصصی و حضور در جامعه انفورماتیک کشور نشان می دهد همواره در کارمان پایدار و استوار بوده ایم. در این مدت توانسته ایم بیش از 500 اداره و دستگاه دولتی را خدمت رسانی کنیم. همین نشان دهنده سطح کیفیتی است که می توانیم به شما ارائه دهیم. سیستم های جامع اتوماسیون اداری بام پردازش تهران جزء پر فروش ترین ها در نوع خود هستند.

زمینه های فعالیت ما

  • مطالعات شناخت، آناليز و تجزيه و تحليل سيستم ها، بر اساس روش مندي ها
  • طراحي و پياده سازي سيستم هاي جامع اداري و مالي
  • طراحي و پياده سازي سيستم هاي گزارش گيري مديريت و گزارش گيري مديران اجرايي
  • طراحي و پياده سازي سايت هاي اينترنتي و اينترانتي
  • طراحي و پياده سازي سيستم هاي اطلاعاتي وبي
  • اجراي شبكه هاي محلي
  • پشتيباني سيستم هاي اطلاعاتي ارائه شده از سوي شركت
  • پشتيباني فني سخت افزاري تجهيزات رايانه اي و شبكه ها

هدف ما

شرکت بام پردازش تهران با هدف ارائه خدمات با کیفیت در حوزه سیستم های اتوماسیون اداری تأسیس شده است و در این مدت 20 سال همواره تلاش کرده به هدفش دست یابد و آن را محقق کند. امروز ، تعداد کارفرمایان طرف قرارداد با این شرکت می تواند گواه بزرگی بر این مدعا باشد. ما همواره در حال تلاش برای ارتقاء کیفیت خدماتمان هستیم تا بتوانیم بیشترین کمک را به جامعه انفورماتیک کشور کرده باشیم.

0
+
کارفرمای راضی
0
+
سال سابقه درخشان
0
نیروی متخصص
0
نوع سامانه

کمی بیشتر درباره ما

شرکت بام پردازش تهران (سهامی خاص) ، داراي مجوز شوراي عالي انفورماتيك كشوربوده ودر مدت زماني كه از سال 78 تا كنون در جامعه انفورماتيكي كشور حضور داشته است، توانمندي خود را بخوبي اثبات نموده و منشأ ارائه خدمات شايان توجهي به كشور بوده است.مهمترين پروژه شركت، طراحي و پياده سازي سيستم هاي يكپارچة اتوماسيون اداري و مالي است.دانشگاه هاو مراكز پژوهشي كشور مي باشد. اين پروژه، از سال 1379، با اهتمام و پشتيباني معاونت طرح و توسعه و دفتر امور رايانه‌اي وزارت علوم آغاز گرديد. تكوين اين پروژه، با عنايت به تجارب وسوابق كارشناسان شركت و با مطالعه و امكان سنجي تعدادي از دانشگاه هاي كشور صورت پذيرفت و طراحي و پياده سازي آن بر وفق كامل با نيازهاي دانشگاهي و واحدهاي تابعة وزارت علوم مبتني گشت.اين سيستم ها تا كنون در بيش از صد مركز دانشگاهي عملياتي شده اند. در اين مدت ضمن تلاش براي بهينه سازي وبروزآوري فناوري هاي مورد استفاده در طراحي و پياده سازي سيستم ها،نظرات كارشناسي مديران اجرائي و كاربران صاحب نظر به صورت بازخوردهاي سازنده، به سيستم هااعمال شده است. در انتخاب محل براي نصب و راه اندازي سيستم ها، مستعد بودن مركز دانشگاهي و پيگيري مسؤولين ذي ربط، كاملامؤثر بوده است 

1

تیم کاری ما

شرکت بام پردازش تهران در حال حاضر حدود 20 نیروی متخصص و مجرب با زمینه های کاری گوناگون دارد. نیروهای ما هنگام استخدام از فیلترهای سختی عبور می کنند تا بتوانند عضو این خانواده شوند. از مهم ترین معیارهای ما هنگام استخدام ، میزان تعهد افراد به کاری است که انجام می دهند. این باعث می شود مجموعه شرکت بتواند به وظایفی که در قبال کارفرمایان دارد متعهد باقی بماند.

برخی از کارفرمایان ما

کارفرمایان ما همگی از اداره ها و دستگاه های بزرگ دولتی هستند.

برخی مجموعه هایی که از سامانه حقوقکارگزینیحسابداریانبار و اموال بام پردازش تهران استفاده می کنند...

اگر با برخی مجموعه های طرف قرارداد ما آشنا شوید ، همین کافی است تا به راحتی به ما اعتماد کنید.

مشاوره رایگان
1
سلام
چه کمکی از دستم بر میاد؟